Doprava a platba

SPÔSOB DODANIA TOVARU

  • Tovar, ktorý je skladom, expedujeme do 1 pracovného dňa od obdržania objednávky a to prostredníctvom prepravnej služby PPL, GLS s garantovaným dodaním do druhého dňa od odoslania (u každého tovaru je termín dodania presne uvedený prosím vždy sa pozrite pred objednaním či je pre Vás takáto lehota vyhovujúca )
  • Tovar, ktorý je skladom a objednaný do 12 hodín odosielame ešte v ten istý deň, u zákazníka je teda najneskôr deň nasledujúci.
  • Tovar, ktorý je označený "do 48 hod", expedujeme do 2 pracovných dní od obdržania objednávky.
  • Tovar bude doručený na fakturačnú, prípadne doručovaciu adresu, ak je táto adresa zadaná v objednávke.
  • O odoslaní tovaru je zákazník informovaný formou e-mailu.
  • Doručenie prebehne v pracovné dni v dobe obvyklej pracovnej doby PPL, GLS na adresu uvedenú v objednávke.

Doprava a platby

Platba v SR je možná dobierkou, prevodom na účet, alebo platbou v hotovosti, cena je závislá od veľkosti objednávky a zistíte ju pohľadom na tabuľku.

DOPRAVA + DOBIERKA do 250€ 10€
nad 250€ ZADARMO
BANKOVÝ PREVOD do 250€ 8€
nad 250€ ZADARMO

 
Číslo bankového účtu pre platbu prevodom: 2600682526/2010

PREVZATIE TOVARU

Zákazník alebo príjemca tovaru má povinnosť prekontrolovať neporušenosť obalu a či zásielka nevykazuje zjavné znaky poškodenia.
Zákazník by mal vo svojom vlastnom záujme prekontrolovať správnosť dodaného tovaru av prípade nezrovnalostí ihneď informovať prevádzkovateľa.

MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU BEZ UDANIA DÔVODU

Zákazník má právo do 14 dní od doručenia tovaru na jeho vrátenie bez udania dôvodu.
Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslaná čiastka zodpovedajúca kúpnej cene zaplatenej za tovar na ním udané číslo bankového účtu. Z dôvodu odstúpenia zmluvy zo strany zákazníka a vrátenia tovaru, sa cena za spätné poštovné (teda náklad na vrátenie tovaru) nevracia.