Pokladničný systém PEXESO pre iOS

Kód: 6195
€190,66 / ks €230,70 vrátane DPH
Na objednávku

PEXESO je unikátny a užívateľsky veľmi príjemný a jednoduchý pokladničný systém pre produkty od spoločnosti APPLE, ako je iPAD, iPHONE a iné mobilné terminály a zariadenia, ktoré pracujú so známym operačným systémom iOS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné prednosti PEXESA

  • je veľmi jednoduchý a intuitívny na ovládanie
  • je užívateľsky prívetivý a prispôsobí sa vašim potrebám
  • umožňuje nastavenie farieb, stolov a položiek na úrovni používateľa
  • pracuje na základe systému "Drag and drop" (ťahaj a pusť) - stačí danú položku či stôl podržať a pretiahnuť na iné miesto
  • bol navrhnutý pre rýchle účtovanie
  • poskytuje štatistiky - počíta kľučky obsluhy, rýchlosť zaúčtovania a vyhodnocuje najlepšieho obsluhujúceho (vhodný pre individuálny motivačný systém odmeňovania zamestnancov)

TRI APLIKÁCIE V JEDNOM

Pokladničný systém PEXESO obsahuje 3 typy pokladne, ktoré môžete využiť podľa vašich potrieb. Buď ako pokladnicu pre reštauráciu, obchod alebo pre osobné využitie za účelom správy finančného rozpočtu.

1. PEXESO PRE REŠTAURÁCIE

  • Určené pre všetky druhy gastronomických prevádzok od reštaurácií, cez pizzérie, bagetérie, fasfoody, kaviarne, ale aj bary, kluby, diskotéky a ďalšie.

PEXESO - pokladna pro restaurace

2. PEXESO PRE OBCHOD

  • Vhodný pre akýkoľvek typ obchodu s predajom tovaru alebo služieb, ako sú napríklad módne domy, potraviny, kvetinárstvo, kaderníctvo a ďalšie.

PEXESO - pokladna pro obchod

3. OSOBNÁ POKLADŇA

  • Prémiová aplikácia, ktorá umožňuje vedenie a správu osobného rozpočtu a stav vašej aktuálnej finančnej bilancie. Vďaka PEXESU môžete denne monitorovať vaše príjmy a výdavky.

PEXESO - osobní pokladna


PEXESO vyvíjalo 57 profesionálov

Na pokladničnom systéme PEXESO sme pracovali zhruba 7 mesiacov. Pretože som veľmi nároční, zhruba ďalšie 3 mesiace prebiehalo testovanie a vychytávanie niektorých nedostatkov. Na celom vývoji sa podieľalo 57 profesionálov z radov gastronomických poradcov, čašníkov, barmanov, prevádzkových, testerov, grafikov a programátorov. Viac informácií si môžete prečítať v článku “Predstavujeme PEXESO, pokladničný systém novej generácie”.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: